Praca w biurze nieruchomości we Wrocławiu

Wiemy, że zakup, sprzedaż czy wynajem nieruchomości to zawsze ważny moment, wiążący się z koniecznością podejmowania wielu istotnych decyzji. Wiemy też, że każda transakcja jest inna. Gradiam stworzyliśmy z autentycznej pasji i chęci stworzenia miejsca, w którym zapewnimy każdemu klientowi indywidualne podejście i najwyższą jakość obsługi.

Jesteśmy zespołem ekspertów w obszarze nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, prawników i pośredników pracujących razem od wielu lat. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas setek wspólnie zrealizowanych transakcji nie tylko doskonale znamy wszelkie wyzwania związane z obrotem nieruchomościami, ale także potrafimy słuchać i proponować najlepsze rozwiązania w każdym indywidualnym przypadku. Pewność i bezpieczeństwo na każdym kroku do wymarzonej transakcji to nasz najważniejszy cel.

Mieszkanie Sprzedaż Wrocław Wrocław-Śródmieście Mikołaja Reja 1

Wrocław Wrocław-Śródmieście

ul. Mikołaja Reja

✨Balkon✨Sztukateria✨Oryginalna stolarka✨Centrum✨

Liczba pokoi
3
Powierzchnia
110,40 m2
Piętro
1

1 390 000 PLN

13 586,96 PLN/m2

Mieszkanie Sprzedaż Wrocław Wrocław-Krzyki Kabaczkowa 1

Wrocław Wrocław-Krzyki

ul. Kabaczkowa

⭐Nowa ⭐ w pełni wyposażona kuchnia⭐ klimatyzacja ⭐

Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60,94 m2
Piętro
3

835 000 PLN

13 702 PLN/m2

Dom Sprzedaż Wrocław Wrocław-Krzyki 1

Wrocław Wrocław-Krzyki

✨ Skrajny szereg | 5 pokoi | garaż | cicha ulica ✨

Liczba pokoi
5
Powierzchnia
218 m2

1 699 000 PLN

7 793,58 PLN/m2

Działka Sprzedaż Sośnica 1

Sośnica

⭐Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę⭐

Powierzchnia
3 093 m2

695 925 PLN

225 PLN/m2

 

Sprawdź naszą listę pytań i odpowiedzi, które są najczęściej zadawane w kontekście sprzedaży nieruchomości, współpracy z biurem nieruchomości,  umów pośrednictwa oraz wielu innych. Zastanawiasz się czy pracujemy na umowach otwartych czy wyłącznościach? W jaki sposób poprowadzimy promocję Twojej oferty? Czy działamy głównie na wrocławskim rynku nieruchomości?

Administratorem danych osobowych jest z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres… czytaj więcej