O nas

Gradiam Nieruchomości to połączenie pasji do pośrednictwa i prawa, które u nas nie jest przypadkowe. Immanentną cechą pośrednictwa jest znajomość prawa – choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, i nie zawsze idzie to w parze, a powinno. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami wymaga umiejętności słuchania drugiej strony, trafnej oceny potrzeb, zaangażowania, zrozumienia i empatii, oraz umiejętności kojarzenia ze sobą zbieżnych interesów. To wszystko musi się odbywać w bezpiecznym otoczeniu prawnym. Takie połączenie umożliwia oferowanie usługi na profesjonalnym poziomie, który możemy właśnie tak realizować ze względu na wiedzę, doświadczenie i wynikające z tego kompetencje. Wyspecjalizowaliśmy się w swoich obszarach zainteresowań, przez co posiadamy wysokie kwalifikacje. Stały rozwój i współpraca pozwala na wymianę doświadczeń i doskonalenie umiejętności, co w konsekwencji wpływa na jakość usług i zadowolenie klientów.  

Założycielami Gradiam Nieruchomości są: Monika Janusz i Grzegorz Góralczyk. Monika Janusz, to licencjonowana pośredniczka w obrocie nieruchomościami, z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Aktywna członkini Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości – DOSPON oraz managerka z wieloletnim stażem w zarządzaniu zespołami. Doświadczenie w pośrednictwie zdobywała głównie poprzez reprezentowanie klientów poszukujących nieruchomości, dzięki czemu nabyła swoistą umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz dopasowania dla niego produktu. Wiedząc czego szuka się na rynku, stanowi doskonałe wsparcie dla właścicieli zamierzających sprzedać swoją nieruchomość. Bezpieczeństwo stawia ponad potencjalny zysk z transakcji. Wychodzi z założenia, że „nie ma rzeczy niemożliwych”, co sprawia, że podejmuje się zadań trudnych. Posiada doświadczenie w budowaniu zespołu agentów, potrafi motywować do działania i wyrabiać w nowych agentach prawidłowe nawyki. Empatyczna, otwarta, zaangażowana, pracowita.
Grzegorz Góralczyk, doktor nauk prawnych, nauczyciel akademicki, naukowo zajmujący się analityczną teorią prawa, specjalista w zakresie prawa rzeczowego. Zdobyta i wciąż aktualizowana wiedza, oraz dziesięcioletnia praktyka w obszarze obrotu nieruchomościami, wyrobiły kompetencje i umiejętności w profesjonalnej analizie aspektów prawnych związanych ze sprzedażą czy wynajmem nieruchomości. Czuwa nad bezpieczeństwem klientów przez pryzmat kodeksów, ustaw, przepisów i paragrafów. Wyposażony, z zamiłowania, w kompetencje miękkie – negocjacyjne, stanowi wsparcie dla klientów Gradiam Nieruchomości w sytuacjach, które wymagają ich zastosowania.  

Pośrednictwo realizujemy zgodnie z praktyką, która znalazła się w nazwie spółki („Gradiam”, czyli z łac. „krok po kroku”). „Krok po kroku” analizujemy potrzeby naszych klientów, „krok po kroku” pomagamy w sprzedaży oraz najmie, „krok po kroku” oceniamy sytuację prawną, „krok po kroku” budujemy Wasz komfort, poprzez profesjonalną usługę, stawiającą sobie na pierwszym miejscu bezpieczeństwo.  

Tę praktykę przenosimy także na nasz zespół, dzięki czemu tworzymy grupę osób profesjonalnie zaangażowanych w potrzeby klientów. Jesteśmy przygotowani do świadczenia usług pośrednictwa zarówno w sprzedaży, jak i zakupie, wynajmie oraz najmie w sektorze mieszkaniowym. Dodatkowo wiedza i doświadczenie pozwalają nam oferować usługi pośrednictwa również w obrocie lokalami usługowymi na rynku komercyjnym oraz nieruchomościami gruntowymi. 

Nasze kameralne biuro umożliwia organizowanie wygodnych spotkań dla wszystkich stron transakcji a indywidualne podejście i empatia zespołu pomaga sprawić, by każda transakcja była nie tylko korzystna i bezpieczna, ale także komfortowa na każdym kroku. Słuchamy, doradzamy i pomagamy spełniać marzenia o idealnym domu, mieszkaniu, biurze czy inwestycji! 

Zaangażowanie

Zapewniamy indywidualną opiekę i pomoc na każdym kroku w drodze do wymarzonej nieruchomości.

Profesjonalizm

Doskonale znamy realia rynkowe i prawne. Stoją za nami udokumentowane sukcesy i ekspercka wiedza.

Skuteczność

Bezpieczeństwo transakcji to podstawa. My dbamy także o to, by była ona maksymalnie korzystna i szybka.

Jeżeli chcesz tworzyć z nami Gradiam Nieruchomości, chętnie zaprosimy Cię na rozmowę.

Nie wahaj się i wyślij CV wraz ze zgodną na przetwarzanie danych osobowych niezbędną w procesie rekrutacyjnym na adres biuro@gradiam.pl