Wynajem nieruchomości

Krok po kroku przeprowadzimy Ciebie przez proces wynajęcia nieruchomości

Lokal mieszkalny, czy usługowy, bez najemcy z miesiąca na miesiąc przynosi straty, wykorzystaj zatem nasze doświadczenie i umiejętności w wynajmowaniu nieruchomości i wypróbuj sprawdzone narzędzia marketingowo-sprzedażowe. Nasz wykwalifikowany zespół stawia sobie za cel, aby o Twojej nieruchomości dowiedziało się jak najwięcej potencjalnych najemców, w tym również inne biura pośrednictwa, dzięki temu zwiększymy Twoje szanse na jej wynajęcie a Ty oszczędzisz swój cenny czas. Do usługi podchodzimy kompleksowo, więc doradzimy w zakresie umowy najmu, wesprzemy w jej negocjacjach oraz będziemy przy protokolarnym przekazaniu nieruchomości. 

Mając doświadczenie w wynajmowaniu nieruchomości, wiemy jak ją właściwie sprawdzić, skorzystaj zatem z naszej wiedzy przy poszukiwaniu lokalu mieszkalnego, czy usługowego na własne potrzeby. Sprawdzimy stan prawny nieruchomości, którą będziesz planował wynająć, ustalimy, czy wynajmujący jest uprawniony do zawarcia umowy najmu, pomożemy w jej analizie i negocjowaniu oraz będziemy uczestniczyć przy przekazaniu nieruchomości.  

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres… czytaj więcej