Praca w biurze nieruchomości we Wrocławiu

Wiemy, że zakup, sprzedaż czy wynajem nieruchomości to zawsze ważny moment, wiążący się z koniecznością podejmowania wielu istotnych decyzji. Wiemy też, że każda transakcja jest inna. Gradiam stworzyliśmy z autentycznej pasji i chęci stworzenia miejsca, w którym zapewnimy każdemu klientowi indywidualne podejście i najwyższą jakość obsługi.

Jesteśmy zespołem ekspertów w obszarze nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, prawników i pośredników pracujących razem od wielu lat. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas setek wspólnie zrealizowanych transakcji nie tylko doskonale znamy wszelkie wyzwania związane z obrotem nieruchomościami, ale także potrafimy słuchać i proponować najlepsze rozwiązania w każdym indywidualnym przypadku. Pewność i bezpieczeństwo na każdym kroku do wymarzonej transakcji to nasz najważniejszy cel.

Działka Sprzedaż Sośnica 1

Sośnica

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę

Powierzchnia
3 093 m2

728 500 PLN

235 PLN/m2

Lokal Sprzedaż Wrocław Wrocław-Krzyki 1

Wrocław Wrocław-Krzyki

✨ Witryny ✨ Parking ✨ Parter ✨ Usługi medyczne ✨

Powierzchnia
100,20 m2
Piętro
Parter

1 000 000 PLN

9 980,04 PLN/m2

Lokal Wynajem Wrocław Wrocław-Krzyki 1

Wrocław Wrocław-Krzyki

Witryny ✨ Parking ✨ Parter ✨ Wykończony ✨

Powierzchnia
100,20 m2
Piętro
Parter

7 000 PLN

69,86 PLN/m2

Mieszkanie Wynajem Wrocław Wrocław-Śródmieście Henryka Sienkiewicza 1

Wrocław Wrocław-Śródmieście

ul. Henryka Sienkiewicza

✨Ogród botaniczny | Garaż | Duży balkon✨

Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Piętro
2

3 100 PLN

72,92 PLN/m2

Sprawdź naszą listę pytań i odpowiedzi, które są najczęściej zadawane w kontekście sprzedaży nieruchomości, współpracy z biurem nieruchomości,  umów pośrednictwa oraz wielu innych. Zastanawiasz się czy pracujemy na umowach otwartych czy wyłącznościach? W jaki sposób poprowadzimy promocję Twojej oferty? Czy działamy głównie na wrocławskim rynku nieruchomości?

Administratorem danych osobowych jest z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres… czytaj więcej